SYTYTYSPUOLA B&S 3,5-7HP 64mm

Briggs & stratton 3,5-7hp moottorieille
SYTYTYSPUOLA B&S 3,5-7HP 64mm - Ruohonleikkurin staattorit,sytytyspuolat - 5400182551898 - 1
Ale -14%
SYTYTYSPUOLA B&S 3,5-7HP 64mm - Ruohonleikkurin staattorit,sytytyspuolat - 5400182551898 - 1
SYTYTYSPUOLA Briggs & stratton 3,5-7hp moottorieille Sytytyspuola 3.5hv-7hv moottoreille Kiinnitysväli 63,7mm keskeltä keskelle Kiinnitysreikä 7,5mm x 4,3mm Kokonaiskorkeus 69mm Leveys 72,5mm... Lue lisää
Tarjoustuote!
Nyt vainSäästä 5,40 €
33,60 €Ovh. 39,00 €
-14%
Hinta voimassa 1.11.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 5400182551898
  • EAN: 5400182551898
  • Tilauskoodi: B16402
  • Hyllypaikka myymälä: D2C
  • Hyllypaikka varasto:
  • Automaatti:
  • Tuote tilapäisesti loppu
‌
SYTYTYSPUOLA Briggs & stratton 3,5-7hp moottorieille

  • Sytytyspuola 3.5hv-7hv moottoreille 
  • Kiinnitysväli 63,7mm keskeltä keskelle
  • Kiinnitysreikä 7,5mm x 4,3mm
  • Kokonaiskorkeus 69mm
  • Leveys 72,5mm
  • Syvyys 53mm 
  • Kärjelinen sytytysjärjestelmä
  • B&S 80000, 92000 ja 110000 series

Sopii malleihin: 

Craftsman 917377574

Craftsman 917377593

Cub Cadet CC46ES

Cub Cadet SC500HW

Husqvarna HU625AWD

Husqvarna HU775BBC

John Deere Mallit JS36 

John Deere JS46, JA62 

MTD 11A-A23K758

MTD 12A-469S000

Troy-Bilt TB110

Troy-Bilt TB130

Poulan PR450N20S

Poulan PR500N21SH

Snapper SP60V

Snapper SP80

Stiga Combi 1066 HQ

Stiga Collector 43 HQ

Ariens Razor 911179

Ariens Razor 911185

Simplicity Regent 2544

Simplicity Regent 2244

Toro Recycler 20334

Toro Recycler 20340

Yard Machines 11A-B9A9729

Yard Machines 11A-02M2799

Murray 11A-A2BA758, 

Murray 12A-A0BE758

Osanumerot

AL-KO P130397316
AL-KO P130398593

BRIGGS & STRATTON 024847062403
BRIGGS & STRATTON 024847112788
BRIGGS & STRATTON 024847362237
BRIGGS & STRATTON 024847377583
BRIGGS & STRATTON 024847398885
BRIGGS & STRATTON 024847401615
BRIGGS & STRATTON 024847827453
BRIGGS & STRATTON 024847852288
BRIGGS & STRATTON 024847877113
BRIGGS & STRATTON 298502
BRIGGS & STRATTON 395488
BRIGGS & STRATTON 395489
BRIGGS & STRATTON 397316
BRIGGS & STRATTON 398493
BRIGGS & STRATTON 398593
BRIGGS & STRATTON 496914
BRIGGS & STRATTON 591420
BRIGGS & STRATTON 697036
BRIGGS & STRATTON 792395
BRIGGS & STRATTON 792594
BRIGGS & STRATTON 793281
BRIGGS & STRATTON 793352
BRIGGS & STRATTON 799285
BRIGGS & STRATTON 799471

ERING B298502
ERING B398593
ERING B496914

JOHN DEERE PT11047

RATIOPARTS 3-700
RATIOPARTS 591420

SABO 26077
SABO AM132885
SABO LG298502
SABO LG496914
SABO MIA11067

SOLO 398593

WOLF-GARTEN 1034308
WOLF-GARTEN 2003051
WOLF-GARTEN 2007010

 

Yhteensopivat tuotteet

Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Lähettämällä arvostelusi annat meille oikeuden julkaista sen sivuillamme sekä muissa kanavissa ja medioissa. Tuontitukku.fi-verkkokauppa pidättää oikeuden olla julkaisematta arvostelua. Lähettämällä arvostelusi hyväksyt nämä ehdot.
Nouto Postin pakettiautomaatista
Nouto Postin pakettiautomaatista
4,90 €
Nouto Postista
Nouto Postista
4,90 €
Nouto Matkahuollon palvelupisteestä
Nouto Matkahuollon palvelupisteestä
4,90 €
Posti pikakuljetus kotiovelle
Posti pikakuljetus kotiovelle
9,90 €
Matkahuollon kotipaketti, express
Matkahuollon kotipaketti, express
10,90 €
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
10,90 €
Kotiinkuljetus - Kaukokiito
Kotiinkuljetus - Kaukokiito
23,00 €
Lopulliset toimituskulut lasketaan kassasivulla
Nouto myymälästä Tuontitukku Kalajoki
Nouto myymälästä Tuontitukku Kalajoki
0,00 €
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana: 39,00 €